Találatok száma: 1642 db

Média

2016. October 11., Tuesday

Önkormányzat

2016. October 11., Tuesday

Polgármesteri Hivatal

2016. October 11., Tuesday

A község

2016. October 11., Tuesday

A rókáé lett a sajt

Számtalan variációban olvasható, látható Aesopus híres meséje a rókáról és a hollóról
2016. October 10., Monday

Kegyelem helyett akasztófa

Az Öveges József iskola aulájában gyűltek össze az emlékezők csütörtök délután
2016. October 6., Thursday

Kezdőlap

Szákszend Község Honlapja
2016. October 1., Saturday

Nyugdíjas vizit

2008-ban indultak útnak első alkalommal a szákszendi nyugdíjas klub tagjai
2016. September 6., Tuesday

Megszólalt a csengő

Százkét diák számára szólalt meg a tanévkezdést jelző csengő szeptember elsején reggel
2016. September 1., Thursday

Búcsúztatták a nyarat Szákszenden

Ideális időben rendezték meg szombaton Szákszenden a község nagy közösségi eseményét, a Nyárbúcsúztató Fesztivált
2016. August 27., Saturday

Községi beruházások

Hétfőtől újra a szokásos munkarendben fogadja az ügyfeleket az igazgatási szünetet követően a községháza
2016. July 30., Saturday

Nincsen nyári szünet

Zajlik az élet a Faluház könyvtárában
2016. July 12., Tuesday

A hétköznapok csodái

Minden érkezőhöz volt pár kedves szava Levente Péternek, aki kedden délelőtt „látta vendégül” a község gyermekeit
2016. June 21., Tuesday

Negyven év a katedrán

Négy évtizedes pedagóguspálya ért véget szombaton, az Öveges József iskola évzáróján
2016. June 18., Saturday

Búcsú az iskolától

Tizennégy végzős diák számára utolsó alkalommal szólalt meg a csengő szombaton
2016. June 18., Saturday

Évet zártak az ovisok

Három kislány és két fiúcska állt megilletődötten szerda délután a Faluházban
2016. June 8., Wednesday

XX. Szákszendi Falunapok

Aggódó tekintetek pásztázták az eget a hétvégén, de végül esőisten is értékelte azt a sok befektetett energiát és munkát
2016. June 4., Saturday

Cserélje ki könyveit!

Könyvcsereberét hirdet mától a községi könyvtár
2016. June 1., Wednesday

Projektzáró az Övegesben

A gyerekeket már kicsi koruktól kezdve környezettudatosságra szükséges és kell nevelni
2016. May 31., Tuesday

A hősökre emlékeztek

Két, az elmúlt években felújított emlékműnél is lerótták kegyeletüket vasárnap délután Szákszend polgárai
2016. May 29., Sunday

Gyermeknap meglepetéssel

Nem panaszkodhattak a hét utolsó két tanítási napján a szákszendi gyerekek
2016. May 27., Friday

Ülésezett a testület

Bűnügyi szempontból Szákszend a béke szigetének számít
2016. May 19., Thursday

Szakadt az ég

Hiába az égre emelt aggódó tekintetek, „lecsapott a ménkű” szombat délután, tönkretéve a májfadöntő programját
2016. May 15., Sunday

„Kis” búcsú Szákszenden

Bár egy héttel ezelőtt lett volna aktuális, de akkor elsősorban az édesanyákat köszöntötték
2016. May 8., Sunday

Két bronzérmet szereztek a diákok Környén

Nyolc intézmény több mint száz diákja érkezett kedden Környére
2016. April 27., Wednesday