Száki r.katolikus templom Szendi evangélikus templom Faluház Szendi református templom Községháza Első világháborús emlékmű Uradalmi Magtár Szendi r.katolikus templom Száki evangélikus templom

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2019. December 6., Friday

Falumikulás

Bővebben
2019. November 8., Friday

Idősek Napja

Bővebben
2019. August 31., Saturday

Bölcsődeavató és nyárbúcsúztató

IX. Nyárbúcsúztató Fesztivál
Bővebben
2019. June 15., Saturday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2019. May 31., Friday

Falunap

Bővebben
2019. May 15., Wednesday

Anyák napja

Anyák napja 2019
Bővebben
2019. March 14., Thursday

Szociális központ avatás

Bővebben
2018. November 19., Monday

Uniós projektek - Szociális és gyermekjóléti központ kialakítása

Szociális és gyermekjóléti központ kialakításának képei
Bővebben
2018. November 10., Saturday

Öveges-hét

Bővebben
2018. September 3., Monday

Tanévnyitó

Tanévnyitó 2018-2019
Bővebben
2018. August 25., Saturday

Nyárbúcsúztató

Nyárbúcsúztató Fesztivál
Bővebben
2018. June 15., Friday

Iskolai ballagás

Iskolai ballagás
Bővebben
2018. June 2., Saturday

Falunap 2018

Falunap 2018
Bővebben
2018. June 3., Sunday

Régi idők konyhája

Bővebben
2018. May 27., Sunday

Hősök napja

Hősök napja 2018
Bővebben

Találatok száma: 34db
February

21 Borverseny

  • Időpont: Friday 16:00
  • Helyszín: Faluház
March

15 1848-as forradalom

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín:
May

3 Szendi búcsú

  • Időpont: Sunday 11:00
  • Helyszín: Szendi sportpálya

Címünk

Szákszendi Közös Önkormányzati Hivatal
2856 Szákszend, Száki utca 91.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 8 - 17 óráig
  • Szerda: 8 - 16 óráig
  • Péntek: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek