Találatok száma: 1943 db

Özvegyi nyugdíj: az ellátás nem jár automatikusan

Az ideiglenes özvegyi nyugdíj a házastárs halálának időpontjától legalább egy évig jár
2024. March 1., Friday

Néhány szó a szökőévről...

A mai értelemben vett szökőév eredete egyidős az 1582 októberében bevezetett Gergely naptárral
2024. February 29., Thursday

Változtak a gépjárműadózás szabályai

A gépjárműadót korábban két egyenlő részletben, március 15-ig és szeptember 15-ig kellett befizetni
2024. February 26., Monday

„Te hogy utazol?”

Széles körű szolgáltatásfejlesztési tervvel készül a Volánbusz
2024. February 24., Saturday

Alkotói pályázat

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság és a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma alkotói pályázatot hirdet iskolások részére
2024. February 23., Friday

Vakcinabankot hozott létre a Nébih – vármegyénkben decemberben igazolták a madárinfluenza vírus jelenlétét

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) a Ceva-Phylaxia Zrt.-vel együttműködve vakcinabankot hozott létre
2024. February 22., Thursday

A kormánybiztos a felelős állattartásra hívta fel a figyelmet a Macskák Világnapján

A Macskák Világnapja (február 17.) kiváló alkalom arra, hogy felhívjuk a figyelmet a felelős állattartás fontosságára
2024. February 19., Monday

Elfogadták a falu költségvetését

Ez egy jó költségvetés. – fogalmazott február 14-én dr. File Beáta jegyző a szákszendi képviselők ülésén
2024. February 15., Thursday

Ingyenes tüdőrákszűrés

Korunk legnagyobb egészségügyi kihívása még mindig a daganatos megbetegedésekkel szembeni küzdelem
2024. February 12., Monday

Fontos határidőre figyelmeztetik a felvételizőket

Február 21-ig lehet jelentkezni a középiskolákba – közölte az Oktatási Hivatal (OH)
2024. February 9., Friday

Új szabály a nyugdíj megállapításához

Új dokumentumot kell megőrizni ahhoz, hogy a megfelelő nyugdíjat kapjuk
2024. February 8., Thursday

Erős hősökből nem volt hiány

Majdnem zsúfolásig megtelt február 3-án délután a szákszendi Faluház nagyterme
2024. February 5., Monday

Erős hősökből nem volt hiány

2024. February 3., Saturday

Lakásbiztosítási kampány: már érkeznek a levelek az ügyfelekhez

Elkezdték értesíteni a biztosítók a lakásbiztosítással rendelkező ügyfeleiket a márciusi kampányról
2024. February 2., Friday

Már több mint félmillióan regisztráltak a Gondosórára

Már több mint félmillióan regisztráltak a Gondosórára
2024. January 29., Monday

Falukarácsony

2024. December 15., Sunday

Szüreti felvonulás

2024. October 12., Saturday

Idősek napja

2024. November 8., Friday

Őszköszöntő

2024. September 14., Saturday

Falunap

2024. June 1., Saturday

Szákszendi Forgatag

2024. May 12., Sunday