Találatok száma: 1974 db

Diákok alkalmazása

A nyári munkát vállaló diákok közteherviselés szempontjából felnőttnek számítanak
2023. June 26., Monday

Már nem mini a bölcsőde

Június 1-jétől már nem mini a Bölcsőde, a férőhelybővítéssel már tíz aprótalpúról gondoskodhatnak
2023. June 23., Friday

Milyen megtakarításra kell extra adót fizetni?

Július 1-jétől a jelenlegi 15 százalékos kamatadó mellett 13 százalékos szociális hozzájárulási adót is kell fizetni
2023. June 22., Thursday

Napközis tábor

Nyári napközis tábor július 10-étől augusztus 4-éig hétköznapokon a Faluházban
2023. June 20., Tuesday

Augusztustól hideg élelemre is lehet használni a SZÉP-kártyákat

Gulyás Gergely miniszter ismertette a kormány által elrendelt gazdaságvédelmi akciótervet
2023. June 19., Monday

Nyári élelmiszerlánc-ellenőrzés

Pénteken kezdődött és augusztus 11-ig tart a hagyományos nyári élelmiszerlánc-ellenőrzés
2023. June 16., Friday

Pénteken nem lehet gépjármű-ügyeket intézni

Informatikai átállás miatt nem lesz lehetőség a gépjárművekkel kapcsolatos ügyek intézésére – közölte a Miniszterelnökség
2023. June 16., Friday

Jön az egynapos autópálya-matrica

Hazánkban 10 napnál rövidebb időtartamra nem lehet autópálya-matricát vásárolni
2023. June 14., Wednesday

Már a földről is irtani kell a szúnyogokat

A rövid idő alatt lehulló nagy mennyiségű csapadék pedig kedvez a csípőszúnyogok számára alkalmas élőhelyek kialakulásának
2023. June 13., Tuesday

Júliustól a boltok kasszáinál is felvehetünk készpénzt

Nem mindennapi újítást vezet be a kormány, egészen pontosan a Gazdaságfejlesztési Minisztérium idén júliustól
2023. June 9., Friday

Családi pótlék: erre figyeljenek az érettségizett diákok szülei!

Akinek a gyermeke ebben a tanévben fejezi be a középiskolát, már nem jogosult családi pótlékra és családi adókedvezményre sem
2023. June 6., Tuesday

Maci kiállítás és elnöki ajándékok a Falunapon

Van két nagy közös sikerünk Szákszenddel a Faluház felújítása és a szákszendi image film
2023. June 4., Sunday

„Egy tőről fakadunk…”

2023. June 2., Friday

„Egy tőről fakadunk…”

Újabb emlékművel, Kondor József alkotásával gazdagodott a szákszendi Emlékpark
2023. June 4., Sunday

Újabb adót kaptak egyes megtakarítások

Szerda késő este jelent több fontos rendelet a Magyar Közlönyben
2023. June 1., Thursday

NAV ellenőrzések

A NAV közzétette a honlapján, az Adótraffipax rovat alatt, hogy az ország mely részén és kik számíthatnak ellenőrzésekre
2023. May 31., Wednesday

Pünkösd

Pünkösd a húsvétot követő ötvenedik nap, mozgó ünnep
2023. May 28., Sunday

Átalakul a magyarországi hulladékgazdálkodás

Júliustól az egész országban elindul az új hulladékgazdálkodási rendszer
2023. May 26., Friday

Megvan, mennyivel emelheti a kormány a nyugdíjat jövőre

A kormány folyamatosan tervezi a 2024-es év költségvetését
2023. May 25., Thursday

Megjelent a rendelet: ingyen öntözhetnek idén a gazdák

Megjelent a rendelet a mezőgazdasági vízszolgáltatás díjképzési rendjéről
2023. May 23., Tuesday

Második Szákszendi Forgatag

2023. May 21., Sunday

Második Szákszendi Forgatag

Kiváló döntést hoztak a második Szákszendi Forgatag szervezői, amikor úgy határoztak, hogy a tervezettnél egy héttel később tartják meg a rendezvényt
2023. May 22., Monday

Közlekedik a család

Az elmúlt évek kedvező tapasztalatai alapján az ORFK idén ismét meghirdette a „Közlekedik a család” vetélkedősorozatot
2023. May 19., Friday

Rendeletek az ingatlanok tisztántartásáról és a közösségi együttélés alapvető szabályairól

Öt napirendet tárgyaltak a május 17-ei ülésükön a szákszendi képviselők
2023. May 18., Thursday