Találatok száma: 1958 db

Álláshirdetés - Óvodavezető

Szákszend Község Önkormányzata pályázatot hirdet óvodavezető munkakör/feladatkör betöltésére
2023. April 28., Friday

Nyári és téli igazgatási szünet jöhet

Az energiaválságra hivatkozva rendelt el igazgatási szünetet tavaly december 22-től idén január 6-ig a kormány
2023. April 26., Wednesday

Hivatalosan is meghosszabbították az élelmiszerár-stopokat

Megjelent a Magyar Közlönyben az árstop meghosszabbítását tartalmazó módosítás
2023. April 25., Tuesday

Orvosi ügyeleti ellátás

Az orvosi ügyeleti alapellátást május 1-től Komárom-Esztergom vármegyében is az Országos Mentőszolgálat működteti
2023. April 25., Tuesday

Április 22: a Föld Napja

Egy nap a holnapért, a klímáért
2023. April 22., Saturday

Továbbra is kiemelkedően jó a közbiztonság Szákszenden

Tíz napirendi pontot tárgyalt az április 19-ei ülésén a szákszendi képviselő-testület
2023. April 20., Thursday

Pályázati felhívás

A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság pályázatot hirdet
2023. April 19., Wednesday

Magyarország megtiltja a mezőgazdasági termékek importját Ukrajnából

A kormány megtiltja az Ukrajnából származó vagy onnan érkező mezőgazdasági termék Magyarországra történő importálását
2023. April 16., Sunday

Lehetőség a kutak díjmentes üzemeltetésére

Továbbra is díjmentesen lehet üzemeltetni a korábban létesített és bejelentési kötelezettségnek eleget tevő kutakat
2023. April 15., Saturday

Felhívás

„Zöld hulladékos zsákok” osztása a Hivatalban
2023. April 14., Friday

Csalások az online térben

Az internet a számtalan előnye mellett veszélyeket is a rejt a felhasználóknak
2023. April 12., Wednesday

A Magyar Költészet Napja

A Magyar Költészet Napját hazánkban 1964 óta április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük
2023. April 11., Tuesday

Húsvétra készülődve

2023. April 6., Thursday

Húsvétra készülődve

Másodszor invitálta húsvéti kézművesedésre a kicsiket, nagyokat Takács Tímea könyvtáros- művelődésszervező április 6-án
2023. April 7., Friday

Húsvét ünnepe

A kereszténység legnagyobb ünnepe, a Krisztus-központú kalendárium központi főünnepe a húsvét
2023. April 7., Friday

Megvan az árstoprazzia eredménye

Összesen 430 jogszabálysértést állapítottak meg, és 333 millió forint bírságot szabtak ki a januári árstoprazzia során
2023. April 6., Thursday

Ajánljon Ön is helyszínt a 2023-as SPEEDMARATHONHOZ!

A rendőrség várja az állampolgárok javaslatait az idei ellenőrzési pontokra
2023. April 5., Wednesday

Aki igényelte, megkapja a támogatást

Összesen 1700 településen 2806 falusi kisbolt kap a Magyar falu programban egyszeri, egyösszegű működési támogatást
2023. April 4., Tuesday

Falukarácsony

2023. December 17., Sunday

Idősek napja

2023. November 3., Friday

Szüreti felvonulás

2023. October 14., Saturday

Őszköszöntő

2023. September 9., Saturday