Találatok száma: 1958 db

Falunap

2023. June 3., Saturday

Ünnepélyes állománygyűlés

Március 30-án tartották meg az Oroszlányi Rendőrkapitányság kapitányságvezetői beosztásának ünnepélyes átadását
2023. March 31., Friday

Április 15-én Ászáron „Mozdul a megye”

Települések játékos összecsapása
2023. March 31., Friday

2023-ban IS „Közlekedik a család”

A közlekedés szabályaival már a legfiatalabbaknak is érdemes minél korábban megismerkedniük
2023. March 30., Thursday

Bölcsődei dajka

Szákszendi Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Központ pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony keretében bölcsődei dajka munkakör betöltésére
2023. March 29., Wednesday

Apáti Ferenc: bajban az almatermesztés

Körülbelül 10 ezer hektárnyi almatermő terület szűnhet meg a következő tíz évben részben
2023. March 28., Tuesday

Lesz többlettámogatás

A szákszendi testület januári ülésén tárgyalt legutóbb a település csapadékvíz-elvezetésének fejlesztéséről
2023. March 24., Friday

Közeleg az idő, hogy visszaálljunk a nyári időszámításra

A nyári időszámítás mindig március utolsó vasárnapján kezdődik
2023. March 24., Friday

Kormányablak busz érkezik

Április 4-én érkezik a kormányablak busz Szákszendre
2023. March 23., Thursday

Stratégiai ágazattá emelné a kormány a vízgazdálkodást

A jövő kiemelt stratégiai fontosságú kérdéseként kell kezelni Magyarországon a vízgazdálkodást
2023. March 23., Thursday

Konzultáció

A Magyar Önkormányzatok Szövetsége és az Egyensúly Intézet közösen szervezett konzultációt március 21-én
2023. March 22., Wednesday

Erdők napja

Harmadik alkalommal hív a természet megtisztítására az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ és az Aktív Magyarország a Tavaszi nagytakarítás
2023. March 21., Tuesday

Húsvétváró kézműves vásár

Szebbnél szebb portékával várta az érdeklődőket március 18-án a Húsvéti vásár a szákszendi Faluházban
2023. March 19., Sunday

Húsvétváró kézműves vásár

2023. March 18., Saturday

Emlékműavatás: elkészült a történelmi ágyú pontos mása és kopjafa

A Faluház előtt az 1848-as szabadságharc és forradalom előtti megemlékezésre került sor
2023. March 15., Wednesday

Az ünnepről

1848. március 15-én – az európai forradalmi hullám részeként – Pest-Budán is kitört és vér nélkül győzött a forradalom
2023. March 15., Wednesday

INGYENES lakossági LED-csereprogram

INGYENES lakossági LED-csereprogram: március 31-ig lehet regisztrálni
2023. March 14., Tuesday

A szlovák pikónak lehúzták a rolót

A KR NNI a szlovák NAKA-val közösen a hétvégén felszámolta a nemzetközi bűnszervezetet
2023. March 14., Tuesday

Szerdától elérhető az adóbevallás

Idén már több mint 5,6 millió embernek készítette el a NAV a személyi jövedelemadó bevallási tervezetét
2023. March 13., Monday

Több mint 65 ezren fordultak orvoshoz a múlt héten influenzaszerű tünetekkel

A figyelőszolgálatban részt vevő orvosok jelentései alapján több mint 65 ezren fordultak orvoshoz a múlt héten
2023. March 9., Thursday

Nőnapi köszöntő

Az élet zenéjét a nők adják, akik őszintén, minden feltétel nélkül fogadják magukba a dolgokat
2023. March 8., Wednesday

Akár börtön is járhat egy csokor virágért

A tavasz első hírnökeit már néhol csodálni lehet a természetben
2023. March 7., Tuesday

Tájékoztató a lakossági barnakőszén megrendelések lehetőségeiről

A lakosság részére az Ormosszén Zrt. (Miskolc) webáruházat hozott létre
2023. March 6., Monday