Száki r.katolikus templom Szendi evangélikus templom Faluház Szendi református templom Községháza Első világháborús emlékmű Uradalmi Magtár Szendi r.katolikus templom Száki evangélikus templom

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2020. October 22., Thursday

56'-os megemlékezés

Bővebben
2020. September 5., Saturday

Nyárbúcsúztató 2020

Bővebben
2020. August 28., Friday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2020. August 8., Saturday

Megyejáró

Megyejáró 2020
Bővebben
2020. June 19., Friday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2020. February 24., Monday

Kiskuckó farsang

Bővebben
2020. February 21., Friday

Iskolai farsang

Iskolai farsang 2020
Bővebben
2019. December 6., Friday

Falumikulás

Bővebben
2019. November 8., Friday

Idősek Napja

Bővebben
2019. August 31., Saturday

Bölcsődeavató és nyárbúcsúztató

IX. Nyárbúcsúztató Fesztivál
Bővebben
2019. June 15., Saturday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2019. May 31., Friday

Falunap

Bővebben
2019. May 15., Wednesday

Anyák napja

Anyák napja 2019
Bővebben
2019. March 14., Thursday

Szociális központ avatás

Bővebben
2018. November 19., Monday

Uniós projektek - Szociális és gyermekjóléti központ kialakítása

Szociális és gyermekjóléti központ kialakításának képei
Bővebben

Találatok száma: 41db
Nincs esemény rögzítve!

Címünk

Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal

Szákszendi Kirendeltség

2856 Szákszend, Száki utca 91.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Szerda: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Péntek: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek