Száki r.katolikus templom Szendi evangélikus templom Faluház Szendi református templom Községháza Első világháborús emlékmű Uradalmi Magtár Szendi r.katolikus templom Száki evangélikus templom

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2022. April 13., Wednesday

Húsvéti szorgoskodás

Bővebben
2022. March 27., Sunday

Húsvétra készülődve

Bővebben
2022. March 11., Friday

A forradalomra emlékeztünk

Bővebben
2021. December 19., Sunday

Őrizzük meg a szeretet morzsáit – Falukarácsony

Falukarácsony 2021
Bővebben
2021. December 12., Sunday

Karácsonyi kézműves vásár

Karácsonyi kézműves vásár 2021
Bővebben
2021. December 7., Tuesday

Szákszenden járt a Mikulás

Bővebben
2021. October 6., Wednesday

Nemzeti gyásznap

Nemzeti gyásznap 2021
Bővebben
2021. September 18., Saturday

Őszköszöntő

Bővebben
2021. September 1., Wednesday

Iskolai évnyitó

Iskolai évnyitó 2021
Bővebben
2021. July 4., Sunday

Falunap piknik

Bővebben
2021. June 18., Friday

Ballagás az iskolában

Ballagás 2021
Bővebben
2021. June 9., Wednesday

Óvodai ballagás

Óvodai ballagás 2021
Bővebben
2020. October 22., Thursday

56'-os megemlékezés

Bővebben
2020. September 5., Saturday

Nyárbúcsúztató 2020

Bővebben

Találatok száma: 54db
Nincs esemény rögzítve!

Címünk

Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal

Szákszendi Kirendeltség

2856 Szákszend, Száki utca 91.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Szerda: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Péntek: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek