Száki r.katolikus templom Szendi evangélikus templom Faluház Szendi református templom Községháza Első világháborús emlékmű Uradalmi Magtár Szendi r.katolikus templom Száki evangélikus templom

Képviselő Testületi ülések

2020. October 21. (Wednesday), 16:00 óra
12/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. September 22. (Tuesday), 16:00 óra
11/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. August 25. (Tuesday), 09:00 óra
10/2020 - Rendkívüli ülés
Községháza nagyterme
2020. August 11. (Tuesday), 09:30 óra
9/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. July 23. (Thursday), 09:30 óra
8/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. July 13. (Monday), 15:00 óra
7/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. March 18. (Wednesday), 16:00 óra
6/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. February 28. (Friday), 09:00 óra
5/2020 - Rendkívüli ülés
Községháza nagyterme
2020. February 19. (Wednesday), 16:00 óra
4/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. February 12. (Wednesday), 11:00 óra
3/2020 - Rendkívüli ülés
Községháza nagyterme
2020. January 22. (Wednesday), 16:00 óra
2/2020 - Munkaterv szerinti ülés
Községháza nagyterme
2020. January 14. (Tuesday), 12:00 óra
1/2020 - Rendkívüli ülés
Községháza nagyterme
December

12 Adventi vásár

  • Időpont: Saturday 8:00
  • Helyszín: Faluház

20 Falukarácsony

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Faluház

Címünk

Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal

Szákszendi Kirendeltség

2856 Szákszend, Száki utca 91.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Szerda: 8 - 12, 13 - 16 óráig
  • Péntek: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek